Hesna Özdemir Yılmaz

Broker/Owner - Re/max Piramit

  • Danışman Lisansı: 3407786
  • Uzmanlık Bölgesi: Acıbadem Mah. / Üsküdar - Saray Mah. / Ümraniye - Küçük Çamlıca Mah. / Üsküdar - Bodrum
  • Uzmanlık Alanları: Property management, Real estate development, Real estate appraising, Retail leasing, Apartment brokerage

- Hesna Özdemir Yılmaz

Mimar Sinan Üniversitesi matematik bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (BİST) bünyesinde sektörünün lider aracı kurumlarında yurtiçi pazarlama departmanı, Broker ve VIP Dealer’ı olarak görev aldım. 12 yıllık IMKB çalışma hayatımda, hisse senedi, tahvil, bono ve VOB ağırlıklı işlemler yaptım.

Profesyonel iş hayatımda edindiğim satış, pazarlama, ekonomi, piyasa (hisse senetleri, döviz, tahvil, fon, kripto paralar) deneyimlerimi gayrimenkul sektöründe kurumsal bir firmada değerlendirmek istediğim için 2012 yılında Re/max Piramit ailesine katıldım.

10 yılı aşkın süredir alıcı ve satıcı müşterilerimin hayatlarına dokunarak birçok başarıya imza attım.

2021 yılı Kasım ayı itibariyle Re/max Piramit Broker/Owner’ı olarak, artık sadece alıcı-satıcı müşterilerime değil sektöre ilgisi olan girişimci profesyonellerinde hayatlarına dokunmak ve değer katmayı kendimi misyon edindim.

Türkiye’nin en iyi ve dinamik danışman kadrosuyla lüks konut ve değerli Ticari gayrimenkul alanında profesyonel anlayışla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Birlikte çalışmak dileğiyle…

Compare listings

Karşılaştırmak