Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkında

Sıkı çalışan, eğitimli, donanımlı kadromuz ile sadece alıcı-satıcı müşterilerimize değil sektöre ilgisi olan girişimci profesyonellerinde hayatlarına dokunmak ve değer katmayı kendimize misyon edindik.

Emlakçı konut, ofis, dükkân, arsa gibi her türlü gayrimenkulün alımı, satımı veya kiralanması gibi işlemlerde mal sahibi ile müşteri arasında komisyonculuk yapmasıdır.

Gayrimenkul danışmanı ise bu tür gayrimenkuller ile ilgili alakalı alıcının fon ihtiyacında kredibilitesi için doğru yönlendirme yapabilendir, yatırımcıya her mülkü değil kazanç elde edebileceği mülkleri pazarlar, ilgili gayrimenkulün sigorta işlemlerinde sürecin yürütülmesine yardımcı olur, kira gelirlerinin takibini yapabilir. gayrimenkulün fiyatının doğru belirlenmesinde rol oynar.

Remax danışmanları RAPP ve MAXX olmak üzere iki ayrı sistem ile çalışmaktadır. Bunların detaylarını sizlere anlatmak için ofisimize bekliyoruz.

Sisteme kayıt olan yeni danışmanların gayrimenkul sektörünü tanımaları ve mesleği öğrenmelerini sağlayan ve sertifika verilen her REMAX danışmanın alması gereken bir eğitimdir.

Başlangıç eğitimi olan REMAX Türkiye Power Start Eğitimi, her yeni REMAX’li gayrimenkul danışmanı için katılımı zorunlu sertifika eğitimi olup, eğitimi tamamlayan gayrimenkul danışmanları, sertifikalarını alarak REMAX sistemine dahil olurlar.

Hayır, başlangıç olarak gerekmemektedir. Çünkü biz Remax Piramit olarak gelişime, değişime ve teknolojiye hızlı adapte olan eğitimli ekibimizle kendimizi sürekli geliştirerek sizlere ve sektöre değer katmaya ve deneyim kazandırmaya devam ediyoruz.

Remax Piramit bünyesindeki gayrimenkul danışmanları size uygun portföyleri bulmanızda yardımcı olurlar. Danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun olan gayrimenkulleri bulmak için uzmanlıkla çalışmaktadırlar.

Gayrimenkul danışmanı olduğunuzda bir çok farklı kanaldan portföy oluşturabilirsiniz Ofisimizdeki eğitimlerden biride portföy oluşturmak üzerinedir.

Re/max Piramit olarak birlikte çalışıp daha iyi sonuçlar elde ediyoruz. Ekip çalışması, bilgi paylaşımı ve deneyimlerin birleştirilmesi açısından büyük önem taşır.

Mesleki Yeterlilik Belgesi, bireylerin herhangi bir meslekte, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK)  tarafından oluşturulmuş ulusal yeterliliklerde belirtilen şartları karşılamaları halinde sahip olabilecekleri bir belgedir. Mesleki yeterlilik belgesi sayesinde kişiler, ilgili meslekte yeterli bilgi ve beceriye sahip olduklarını belgeleme şansına sahip olmaktadırlar. Ofisimizde bulunan tüm gayrimenkul danışmanlarımızın MYK belgesi bulunmaktadır ve bu belgeyi alım sürecinde uzman kadromuzla sizlere tam desteği vermekteyiz.

Compare listings

Karşılaştırmak